II edycja konkursu CWiD UW “Nauka jest dla ludzi”

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu “Nauka jest dla ludzi”. Nabór zgłoszeń trwa do 30 czerwca 2021 r.

Konkurs “Nauka jest dla ludzi” powstał w celu wyłonienia i promocji badań naukowych Uniwersytetu Warszawskiego, które dotyczą aktualnych wyzwań społeczno-gospodarczych lub zmieniają rozumienie świata. Zachęcamy członków kadry naukowej do prezentowania wyników realizowanych badań, zwłaszcza tych budzących duże zainteresowanie społeczne, dotykających ważnych tematów społecznych oraz tych, które znajdują zastosowanie w gospodarce, w instytucjach rządowych lub samorządowych.

Inicjatywa jest skierowana do pracowników etatowych Uniwersytetu Warszawskiego, studentów studiów trzeciego stopnia (doktorskich) na Uniwersytecie Warszawskim lub osób realizujących kształcenie w Szkole Doktorskiej UW. Wspieramy działania mediowe w celu popularyzacji efektów badań.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Formularz zgłoszeniowy >>