Czytaj więcej

Oferta pracy: starszy specjalista ds. obsługi projektu EIT Food: Food Solutions

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby na stanowisko: Starszy specjalista ds. obsługi projektu EIT Food: Food Solutions

Opis stanowiska:

  • Opracowanie sylabusa zajęć dla studentów z zakresu psychologii jedzenia.
  • Przeprowadzenie zajęć dla studentów projektu.
  • Realizacja analizy potrzeb edukacyjnych.
  • Wsparcie w organizacji i realizacji działań w ramach projektu.
  • Wsparcie obsługi finansowej projektu.
  • Komunikacja w sprawach finansowych z partnerami projektu oraz liderem.
  • Wsparcie w opracowywaniu merytorycznych raportów i sprawozdań z realizacji projektu.

Oczekiwania:

  • Tytuł naukowy doktora nauk społecznych.
  • Udokumentowana praca w ramach projektów EIT Food.
  • Praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1, ze szczególnym naciskiem na znajomość specjalistycznego słownictwa z zakresu psychologii jedzenia)
  • Biegła znajomość obsługi komputera – środowiska Windows i pakietu Office, w tym w szczególności MS Excel
  • Wiedza i umiejętność zarządzania projektami (certyfikat Agile/PRINCE)
  • Umiejętność planowania finansowego
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia programów edukacyjnych/rozwojowych (certyfikat trenerski/coachingowy oraz doświadczenie praktyczne w prowadzeniu i tworzeniu programów)
  • Wykształcenie wyższe w zakresie psychologii
  • Wiedza z zakresu psychologii jedzenia oraz zmiany nawyków żywieniowych (prowadzenie zajęć/artykuły/projekty badawcze)
  • Praktyczna znajomość adaptacji narzędzi naukowych (publikacja naukowa w tym obszarze)
  • Anglojęzyczne publikacje naukowe (min. 2 z IF)
  • Doświadczenie w pracy w jednostkach naukowych
  • Chęć uczenia się i podwyższania kwalifikacji
  • Samodzielność
  • Dokładność i systematyczność
  • Znajomość programu SPSS
  • Umiejętność poszukiwania, analizy i syntezy informacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony (1.07-31.12.2021 roku) na 1/8 etatu.
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą.
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w interdyscyplinarnym środowisku naukowym i kontakty z międzynarodowymi partnerami.
  • Możliwość współpracy z instytucjami edukacyjnymi z różnych krajów
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o dostarczenie dokumentów wymienionych poniżej mailowo na adres jbarlinska@psych.uw.edu.pl do dn. 8 czerwca 2021 r. Aplikacje niepełne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty powinny zawierać: (1) CV, (2) podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych i zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w załączniku).

Temat maila (obowiązkowo): “Specjalista ds. obsługi projektu EIT Food Solutions”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami oraz do anulowania naboru bez podania przyczyny. Przewidywany termin rozmów z wybranymi kandydatami: 9 czerwca 2021, rozmowy mogą się odbywać online.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami oraz do anulowania naboru bez podania przyczyny.