XXIX Kolokwia Psychologiczne – zaproszenie na konferencję

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Zapraszamy na konferencję XXIX Kolokwia Psychologiczne „Wdrożenia – między psychologią naukową a potrzebami praktyki” (15-16.06.2021, online). Kolokwia psychologiczne to coroczna konferencja Komitetu Psychologii Polskiej Akademii Nauk, organizowana przy współpracy z wiodącymi ośrodkami akademickimi. W tym roku organizację Kolokwiów będą wspierać trzy ośrodki: SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Tematyka tegorocznej konferencji koncentruje się na aktualnych problemach aplikacyjnych w badaniach prowadzonych w ramach różnych działów psychologii. Wykłady i dyskusje wokół zagadnienia wdrożeń są ważne i aktualne dla przedstawicieli wszystkich jednostek naukowo-badawczych, w których dyscyplina naukowa Psychologia podlegać będzie ewaluacji. Konferencja ma charakter zamknięty i jest przeznaczona dla etatowych pracowników akademickich.

W tym roku uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja, ponieważ liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM (linki zostaną wygenerowane i przesłane na wskazane w formularzu adresy email).

▪ Harmonogram wydarzenia jest dostępny na stronie >>
▪ Termin: 15-16 czerwca 2021
▪ Miejsce: online
▪ Opłaty: brak