Zespół ds. Systemu Nagród za Doskonałość Dydaktyczną

Dziekan powołał nowy zespół ds. systemu nagród za doskonałość dydaktyczną, którego zadaniem będzie opracowanie kryteriów przyznawania nagród nauczycielom akademickim z Wydziału Psychologii. Oprócz zaproponowania systemu nagradzania, do zadań zespołu należeć będzie zebranie informacji zwrotnych od kierowników katedr lub całej społeczności Wydziału oraz ewentualne modyfikowanie systemu zgodnie z otrzymaną informacją zwrotną. Członkami zespołu są: dr Magdalena Linke-Jankowska (przewodnicząca), dr Magdalena Budziszewska, dr hab. Joanna Radoszewska, dr Zuzanna Toeplitz, dr hab. Piotr Tomaszewski.

Wszystkie osoby, które chcą podzielić się uwagami i sugestiami, zapraszamy do kontaktu: magdalena.linke-jankowska@psych.uw.edu.pl