Weź udział w badaniu – wpływ pandemii COVID-19 na zdrowie psychiczne i samopoczucie dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym (1-6 lat) oraz ich rodzin

Zapraszamy do wypełnienia ankiety internetowej “COVID-19 A MAŁE DZIECI”, dzięki której będziemy mogli lepiej zrozumieć jak pandemia wpływa na rozwój małych dzieci. Chcemy poznać wyzwania i trudności, ale także pozytywne doświadczenia rodzin. Dzieląc się doświadczeniem swojej rodziny, możesz pomóc innym rodzicom, wychowawcom i pracownikom służby zdrowia dowiedzieć się, jak najlepiej wspierać małe dzieci, przedszkolaki i ich rodziny podczas pandemii COVID-19.

Wejdź na stronę badania, aby wyrazić swoją opinię.

Będziemy także wdzięczni za dalsze udostępnianie tej informacji.

Badanie jest realizowane w ramach sojuszu badawczego “Psychologiczne aspekty epidemii” – więcej informacji