[COVID-19] Komunikat – przejście na zdalną formę nauczania z dniem 12.10.2020
09 października 2020

Chcielibyśmy przekazać Państwu informację, że w związku z wyraźnym pogorszeniem sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju, od dnia 12.10.2020 (do odwołania) na Wydziale Psychologii UW wszystkie zajęcia dydaktyczne, dyżury i konsultacje dydaktyczne będą realizowane w formie zdalnej.

Decyzja ta została podjęta w porozumieniu z Prorektorem ds. Studenckich i Jakości kształcenia prof. Sławomirem Żółtkiem.
Ewentualny powrót do hybrydowej formy realizacji pracy dydaktycznej (uwarunkowany poprawą sytuacji epidemiologicznej) zostanie ogłoszony z co najmniej trzy tygodniowym wyprzedzeniem.

Zarządzenie w sprawie wdrożenia zdalnego trybu realizacji wszystkich zajęć dydaktycznych >>

Uroczyste zakończenie studiów 2019/2020 oraz inauguracja nowego roku akademickiego 2020/2021

Serdecznie zapraszamy do udziału online w wyjątkowym wydarzeniu, które ze względu na panującą sytuację, będzie połączeniem dwóch uroczystości – zakończenia studiów 2019/2020 oraz inauguracji nowego roku akademickiego 2020/2021.

Uroczystość odbędzie się 13 października o godz. 14:00 i będzie transmitowana na YouTube.

Aby móc oglądać wydarzenie, wystarczy otworzyć poniższy link:

Wykład inauguracyjny zatytułowany „Ludzki węch – perspektywa psychologiczna” poprowadzi prof. dr hab. Ewa Czerniawska.

Program uroczystości:

• Powitanie i przemówienie dziekana Wydziału Psychologii, dr. hab. Kamila Imbira, prof. ucz.
  • Prezentacja najlepszych badań realizowanych w ramach prac magisterskich
  • Wręczenie nagród Dziekana za osiągnięcia naukowe i organizacyjne dla wyróżniających się studentów przez prof. Dominikę Maison
  • Przemówienie prodziekana ds. studenckich dr hab. Kamilli Bargiel-Matusiewicz
  • Uroczyste ślubowanie