Spotkanie przedwyborcze z Kandydatami na Dziekana Wydziału Psychologii

Zapraszamy na spotkanie przedwyborcze z Kandydatami na Dziekana Wydziału Psychologii, które odbędzie się 28 lipca w formie online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.30 i potrwa prawdopodobnie do godziny 14:00.

Spotkanie odbędzie na Google Meet i poprowadzi je członkini WKW dr Joanna Kowalska.
Link do spotkania otrzymają pracownicy, doktoranci i przedstawiciele studentów, natomiast całość będzie transmitowana na profilu YouTube.

Do 24 lipca, do godz. 12.00 mogą Państwo zgłaszać swoje pytania do Kandydatów. W formularzu jest miejsce na jedno pytanie. Jeśli chcą Państwo wysłać kilka pytań, prosimy o zamieszczenie ich w osobnych formularzach.

Formularz jest dostępny tutaj.