Zmiana terminu głosowania do RW, KEW i Senatu w grupie profesorów. Nowy termin: 25 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej informuję, że zmuszeni jesteśmy przełożyć głosowania w wyborach do Rady Wydziału, Kolegium Elektorów Wydziału, i Senatu w grupie profesorów, które miały się odbyć w dniu jutrzejszym 18 czerwca 2020.

Mamy obecnie utrudniony kontakt z administratorem systemu Ankieter, i podejrzewamy, że do północy nie będzie możliwe uruchomienie głosowań. Przepraszamy bardzo za tę zmianę.

Jednocześnie informuję, że głosowanie na członków Rady Wydziału, Kolegium Elektorów Wydziału i wybór Senatora UW z grupy profesorów i profesorów uczelni odbędzie się 25 czerwca 2020 r. Głosować będzie można od godziny 0.00 do 23.59.

Jeszcze raz przepraszam za zmianę terminu. Mam nadzieję, że elektroniczna forma głosowania umożliwi wszystkim uprawnionym udział w wyborach.

Przypominam, że obecnie obowiązujący Statut UW daje czynne prawo wyborcze wszystkim pracownikom, niezależnie od wieku i wymiaru etatu, na jakim ktoś pracuje.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Wojnarowska