Oferta pracy: pracownik sekretariatu studiów podyplomowych

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii UW poszukuje osoby, która dołączy do zespołu Sekretariatu Studiów Podyplomowych. Sekretariat odpowiada za obsługę słuchaczy i wykładowców oraz przygotowanie i nadzorowanie zjazdów od strony organizacyjnej.

Zapraszamy szczególnie studentów i doktorantów UW, którzy ze względu na sytuację pandemii stracili dotychczasowe źródło dochodów.

Do Twoich obowiązków należeć będzie między innymi:

● kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy z wykładowcami i słuchaczami,
● prowadzenie dokumentacji studiów i słuchaczy,
● przygotowywanie materiałów do zajęć,
● monitorowanie przebiegu zajęć podczas zjazdów.

Zapraszamy, jeśli jesteś osobą:

● dyspozycyjną (przede wszystkim w weekendy),
● łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi,
● odpowiedzialną, dokładną i cierpliwą,
● sprawnie obsługującą programy Word, Excel i PowerPoint,

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego – choć doświadczenie w pracy biurowej będzie mile widziane!

Możemy zaoferować:

● możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na studiach (zapraszamy studentów!),
● zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin (do uzgodnienia 10-20 godz. tygodniowo),
● możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze pracy administracyjnej,
● pracę w sympatycznym zespole.

Miejsce pracy: Wydział Psychologii UW, ul. Stawki 5/7

Zatrudnienie: od września 2020 r.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 31 lipca 2020 r. na adres: podyplomowe@psych.uw.edu.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.