Święto Wydziału 2020

Grafika zawiera tekst: Święto Wydziału online. Rozdanie Złotych PSI. Rozdanie nagród Dziekan Wydziału Psychologii. Ogłoszenie wyników konkursu posterowego.

Zapraszamy do udziału w tegorocznym Święcie Wydziału, które odbędzie się 12 maja o godz. 12:00, tym razem w formie transmisji online na kanale YouTube.

W ramach spotkania Dziekan Wydziału Psychologii prof. Dominika Maison opowie o najważniejszych wydarzeniach i inicjatywach minionego roku oraz wręczy nagrody wyróżnionym pracownikom. Nie zabraknie także rozdania nagród plebiscytu Złote Psi prowadzonego przez Samorząd Studentów naszego wydziału. Ponadto podczas transmisji zostaną ogłoszone wyniki konkursu na najlepszy poster naukowy – więcej informacji na temat konkursu >>

Zachęcamy do dołączenia do oficjalnego wydarzenia na Facebooku >>

Serdecznie zapraszamy całą społeczność Wydziału Psychologii UW!