[COVID-19] Wsparcie psychologiczne dla studentów UW

Kategoria: Aktualności COVID-19, Aktualności Wydziału

W związku z koronawirusem wiele osób może czuć się zaniepokojonych. O tym jak radzić sobie z trudnymi emocjami mówi dr Szymon Chrząstowski, kierownik Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=2_qjq83HWVk[/embedyt]

Wszyscy studenci UW będą mogli skorzystać ze specjalnych wirtualnych konsultacji z psychologiem, bez wcześniejszych zapisów:

• studenci UW będą mogli skorzystać z konsultacji online od poniedziałku do piątku, w godz. 9.15-10.15,
  • konsultacje będą odbywać się poprzez komunikator internetowy Skype,
  • adres wirtualnej przychodni to: cppwic@psych.uw.edu.pl,
  • przed rozmową studenci UW zostaną poproszeni o pokazanie legitymacji studenckiej, a także o ustne zaakceptowanie standardowej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez CPP UW,
  • rozmowa w trakcie dyżuru online trwa 20 minut, w przypadku wielu chętnych osób może być konieczne poczekanie na konsultacje do następnego dnia,
  • nie obowiązują zapisy na rozmowy online.

Więcej informacji na temat wirtualnej pomocy CPP dostępne jest na stronie Centrum oraz pod adresem.