[COVID-19] Zdalne prowadzenie zajęć. Zdalna komunikacja.

Kategoria: Aktualności COVID-19, Aktualności Wydziału

Publikujemy roboczą wersję kompendium informacji na temat tego, w jaki sposób proponujemy organizować zajęcia zdalne na Wydziale Psychologii UW. Niektóre elementy wymagają jeszcze dopracowania, a pod-instrukcja dotycząca streamingu jest nadal w przygotowaniu, jednak uznaliśmy, że nawet taka wstępna instrukcja może być już teraz pomocna.
Plik został podzielony na następujące sekcje:
  1. Wykłady – Youtube
  2. Seminaria – Google Meet
  3. Repozytorium plików i zadań dla studentów:
    • Moodle
    • Google Classroom
    • Udostępnianie plików Google Drive
  4. Dyżury zdalne – Skype
  5. Przyjmowanie prac zaliczeniowych – E-mail lub udostępnianie
  6. Uwagi dodatkowe – skanowanie, brak laptopa, brak hasła do poczty.
Instrukcja jest instrukcją przede wszystkim techniczną. Jeżeli mają Państwo do niej uwagi, albo chcieliby Państwo dodać swoje propozycje, bardzo prosimy o kontakt – maria.cywinska@psych.uw.edu.pl

Wskazówki dot. prowadzenia zajęć online

Poniżej znajdą Państwo poradnik przygotowany przez Zofię Borską-Mądrzycką z Zespołu ds. Rozwoju Dydaktyki, które mogą okazać się przydatne podczas przygotowywani i prowadzenia zajęć online: