20 marca 2020 – seminarium z cyklu “Od mechanizmu psychopatologii do zmiany w psychoterapii”

Kategoria: Aktualności Wydziału, Konferencje i spotkania naukowe

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne seminarium z cyklu “Od mechanizmu psychopatologii do zmiany w psychoterapii”. W zamierzeniu inicjatorów tego seminarium jest stworzenie forum wymiany myśli i doświadczeń dla osób łączących pasję pracy naukowej z zaangażowaniem w pracę psychoterapeutyczną.

Celem tych spotkań jest również integracja środowiska osób zainteresowanych psychoterapią od strony naukowej. Z tego też powodu seminarium współorganizowane jest przez osoby z wielu instytucji naukowych. Seminarium zostało zorganizowane we współpracy osób z następujących instytucji: Wydział Psychologii UW, Instytut Psychologii APS, Wydział Psychologii UKSW, Wydział Psychologii Uniwersytet SWPS, Instytut Psychiatrii i Neurologii, Wydział Psychologii WSFiZ, Instytut Psychologii PAN.

Najbliższe spotkanie odbędzie się pod tytułem “Wykorzystanie oprogramowania komputerowego (awatarów) w terapii poznawczo-behawioralnej omamów słuchowych”. Referat wygłosi dr n. med. Izabela Stefaniak z Pracowni Badań Klinicznych i Społecznych I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Spotkanie odbędzie się 20 marca w godz. 10:00-12:00 w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk (ul. Jaracza 1) w Sali Seminaryjnej (parter).

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium uprzejmie prosimy o wysłanie wiadomości na adres wmsn@psych.edu.pl podając następujące dane: imię i nazwisko, tytuł naukowy, podstawowe miejsce pracy/ nazwę uczelni oraz adres e-mail.

Liczba miejsc jest ograniczona (w procesie przyjmowania uczestników stosuje się zasadę kolejności zgłoszeń). Udział w seminarium jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie seminarium.

Komitet organizacyjny seminarium:

• dr Małgorzata Chądzyńska (IPiN)
  • dr Agnieszka Chrzczonowicz-Stępień (WP Uniwersytet SWPS)
  • dr hab. Paweł Holas (WPs UW)
  • dr Izabela Kaźmierczak (IP APS)
  • dr Rafał Styła (WPs UW)
  • dr Cezary Żechowski (IP UKSW)
  • dr Justyna Sarzyńska-Wawer (IP PAN)
  • mgr Katarzyna Awruk (WP AEH)
  • mgr Małgorzata Wyszogrodzka (IP APS)
  • Katarzyna Bączkowska (IP UKSW)
  • Zuzanna Jopkiewicz (WPs UW)