XI Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu

Jako Partnerzy wydarzenia pragniemy zaprosić Państwa do udziału w XI Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu. Celem tej edycji konferencji jest pokazanie, jak profesjonalni coachowie mogą wykorzystywać coaching do budowania dobrostanu klientów indywidualnych i organizacyjnych w różnych sferach życia i funkcjonowania.

Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, organizator XI Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, dokłada wszelkich starań, aby Konferencja miała najwyższy poziom merytoryczny, łączyła polskich oraz zagranicznych naukowców i praktyków, pokazywała aktualny dorobek coachingu zarówno w Polsce, jak i w środowisku międzynarodowym. Celem wydarzenia jest również wymiana wiedzy, ukazanie ciekawych i wartościowych praktyk oraz integracja środowiska coachów w Polsce.

Konferencję  współtworzyć będą wybitni eksperci – w roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi:

  • dr Ilona Boniwell
  • dr Tim Anstiss
  • prof. dr. hab. Łukasz Kaczmarek
  •  prof. dr. hab. Piotr Baron
  • Agnieszka Zawadzka

Zapraszamy Państwa do współtworzenia tego wydarzenia i rejestracji poprzez stronę Konferencji: https://form.jotform.com/200062719236954.

Termin zgłaszania abstraktów prelekcji i/lub warsztatów upływa 23 marca 2020 r.

Formularze zgłoszeniowe dla Prelegentów i Uczestników oraz wytyczne dla autorów publikacji stanowiącej materiał konferencyjny znajdują się na stronie konferencji (należy kliknąć w „FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRELEGENTA / UCZESTNIKA” lub „INFORMACJE I WYTYCZNE DOTYCZĄCE PUBLIKACJI KONFERENCYJNEJ”).

Dla osób, które przy zapisie powołają się na Partnera oferujemy promocyjną cenę 800 zł (jest to aż 600 zł zniżki od ceny podstawowej). Informacje o przysługujących zniżkach znajdują się na stronie konferencji w Formularzu Zgłoszeniowym dla Uczestnika:

https://form.jotform.com/200062961949964


Data publikacji: 18 lutego 2020