Oferta pracy: specjalista ds. zamówień publicznych i umów

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydatów na stanowisko – umowa na zastępstwo:

Specjalista ds. zamówień publicznych i umów

Opis stanowiska:

• Obsługa zamówień publicznych realizowanych przez Wydział Psychologii we współpracy z Działem Zamówień Publicznych UW (m.in. prowadzenie postępowań na dostawy i usługi do 30 000 EUR, przygotowanie dokumentacji konkursowej i przetargowej, przygotowanie i publikacja ogłoszeń w BIP, sporządzanie sprawozdań).
  • Obsługa umów zawieranych z kontrahentami we współpracy z Biurem Prawnym UW.
  • Obsługa zamówień kierowanych do podmiotów zewnętrznych.
  • Wsparcie pracowników naukowych w przygotowaniu ofert dotyczących zatrudnienia w projektach.
  • Wsparcie pracowników Wydziału w realizacji zamówień w ramach ogólnouniwersyteckich postępowań przetargowych.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w obsłudze zamówień publicznych lub inne pokrewne doświadczenie zawodowe.
  • Doświadczenie w obsłudze umów zawieranych z kontrahentami.
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówienia Publiczne i ustawy o finansach publicznych.
  • Doświadczenie w pracy na Uniwersytecie Warszawskim lub innej instytucji zarządzanej z finansów publicznych – będzie istotnym atutem.
  • Wykształcenie ekonomiczne, księgowe finansowe lub prawne – mile widziane.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i ustalania właściwych priorytetów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań.
  • Proaktywna postawa wobec interesantów oraz wysoka kultura osobista.
  • Gotowość do rozwoju.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę na pełen etat na Wydziale Psychologii UW.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na dedykowanych szkoleniach.
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą.
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę na zastępstwo (ok. 18 miesięcy z możliwością przedłużenia na umowę o pracę) oraz świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego oraz podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) możliwie szybko i nie później niż do dn. 16.02.2019 r. na adres: maria.cywinska@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.