Wybory do Kolegium Elektorów dla wszystkich grup pracowników Wydziału – 28 stycznia 2020

28 stycznia 2020 roku (wtorek) odbędą się wybory przedstawicieli społeczności naszego Wydziału w Kolegium Elektorów UW dla poszczególnych grup pracowników Wydziału. Poniżej znajdą Państwo godziny i sale, w których odbędą się poszczególne zebrania wyborcze.

Przepisy nowego nowego Statutu przewidują, że w wyborach do KE, oprócz przedstawicieli pracowników administracji i niesamodzielnych nauczycieli, wybierani są oddzielnie przedstawiciele z grupy profesorów i profesorów uczelni i grupy doktorów habilitowanych.

Informujemy również, że w tych wyborach mają prawo głosować WSZYSCY pracownicy zatrudnieni na Wydziale Psychologii na podstawie umowy o pracę, bez względu na to, czy zatrudnieni są na pełen czy na część etatu.

1) Wybory Elektorów dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi –  sala 74, godzina 10.30. W tej grupie wybierany jest jeden elektor.
2) Wybory Elektorów dla profesorów i profesorów uczelni – sala 74, godzina 11.15.  W tej grupie wybieranych jest trzech elektorów.
3) Wybory Elektorów dla doktorów habilitowanych –  sala 94, godzina 11.15.  W tej grupie wybieranych jest dwóch elektorów.
4) Wybory Elektorów dla niesamodzielnych nauczycieli akademickich – sala 74, godzina 12.00.  W tej grupie wybieranych jest dwóch elektorów.

W imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej prosimy o przeczytanie odpowiednich zawiadomień wyborczych (w załączeniu), które zawierają istotne informacje szczegółowe.

Prosimy o Państwa obecność i dyscyplinę czasową.