17.12.2019 – wydziałowe spotkanie świąteczne

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników Wydziału na spotkanie świąteczne, które odbędzie 17 grudnia o godz. 15:15 w sali 408. Tradycyjnie rozpoczniemy od wspólnego śpiewania, które poprowadzi zebrany specjalnie na tę okazję studencki zespół świąteczny. O 16:30 rozpocznie się aukcja, na której będzie można wylicytować m.in.:

  • płytę winylową z musicalu „Piloci”
  • vouchery na warsztaty lepienia pierogów w restauracji Przystawki
  • wejściówki do kina Muranów
  • podwójny voucher do Teatru Syrena

Dużo więcej fantów dostępne będzie na kiermaszu, który znajdzie się w korytarzu na IV piętrze. Tegoroczne datki zostaną przekazane Fundacji Szczęśliwej Drogi, której misją jest wspieranie młodych ludzi opuszczających placówkę opiekuńczą w rozpoczęciu dorosłego i odpowiedzialnego życia. Jeżeli ktoś chciałby przekazać coś od siebie na aukcję lub kiermasz, może przynieść fant do pokoju 90 bądź skontaktować się z Radą Samorządu Studentów Wydziału Psychologii drogą mailową (rsswpsych@gmail.com).

Na korytarzu będzie można spróbować swoich sił w dekorowaniu pierniczków, a także przygotować własnoręcznie ozdobę, która zawiśnie na wydziałowej choince. Każda osoba, która włączy się w jej ozdabianie otrzyma bon do wykorzystania podczas wydziałowej imprezy karaoke, która startuje o 20:00 w San Esco Barze (ul. Świętokrzyska 18).

Jak co roku zapraszamy do dzielenia się podczas spotkania swoimi najlepszymi potrawami, wypiekami i wszystkim, co wprowadzi świąteczną atmosferę. Ze strony pracowników spotkanie koordynuje p. Michał Kaluga (promocja@psych.uw.edu.pl, pok. 73).

Do zobaczenia 17 grudnia!

 

Wydarzenie na Facebooku >>


Data publikacji: 09 grudnia 2019