Czytaj więcej

Oferta pracy: Junior Helpdesk Specialist

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

W związku z powstałym wakatem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Junior Helpdesk Specialist / Młodszy operator komputerów

Opis stanowiska:

  • obsługa użytkownika końcowego w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem i
    oprogramowaniem;
  • praca w systemie zmianowym – 8:00 – 16:00 / 12:00 – 20:00
  • serwisowanie sprzętu komputerowego należącego do Wydziału;
  • obsługa administracyjna kont pocztowych pracowników Wydziału;
  • obsługa sprzętu AV w pracowniach dydaktycznych;
  • utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej w budynku Wydziału.

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość budowy i zasad funkcjonowania komputerów PC;
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem komputerów oraz urządzeń peryferyjnych w tym sprzętu AV (kamery, projektory);
  • dobra znajomość systemów Microsoft Windows;
  • podstawowa znajomość systemów Linux i Mac OS;
  • podstawowa wiedza w zakresie konfiguracji sieci LAN
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • wysoka kultura osobista;
  • w zakresie obsługi użytkownika końcowego – mile widziane.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na pełen etat na Wydziale Psychologii UW, jednostce naukowe o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą;
  • możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni w przypadku studentów ostatnich lat
    informatyki lub kierunków pokrewnych;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę oraz świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego oraz podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 23.09.2019 r. na adres: mb@psych.uw.edu.pl (w temacie e-maila: HELPDESK).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.