Konkurs Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego 2019

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2019 Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs Przedsiębiorca Roku to inicjatywa zorganizowana pod patronatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekana Wydziału Zarządzania UW. Celem Konkursu jest propagowanie działań przedsiębiorczych oraz przedstawienie dobrych praktyk i promowanie pozytywnych przykładów studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego, angażujących się w tworzenie i rozwijanie firm.
 
W tegorocznej, III edycji konkursu zgłoszenia można przesyłać w 5 kategoriach:
 
Master of Business
Przedsiębiorstwo, które zostało założone przez studenta lub absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego, osiągnęło sukces i funkcjonuje na rynku min. 5 lat.
 
Start-up Roku Wydziału Zarządzania
Przynajmniej jeden z założycieli Start-upu jest studentem lub absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Do konkursu mogą zostać zgłoszone wyłącznie Start-upy, które istnieją na rynku nie mniej niż rok i nie więcej niż cztery lata.
 
Start-up Roku Uniwersytetu Warszawskiego
Przynajmniej jeden z założycieli Start-upu jest studentem lub absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Do konkursu mogą zostać zgłoszone wyłącznie Start-upy, które istnieją na rynku nie mniej niż rok i nie więcej niż cztery lata.
 
Innowacja /Innowator Roku
Przedsiębiorcy oferujący innowacyjne produkty, rozwiązania. Przedsiębiorstwa istnieją na rynku przynajmniej rok, założone przez studenta lub absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego.
 
Przedsiębiorca Społeczny
Przedsiębiorca, który wspiera działania na rzecz społeczeństwa. Przedsiębiorstwa istniejące na rynku przynajmniej rok, założone przez studenta lub absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego.
 
 
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: https://przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl/formularz/
Wniosek konkursowy może wypełnić również pracownik UW, który chce zgłosić znane sobie przedsiębiorstwo.
 
Zgłoszenia można składać do 7 października br.
 
Więcej informacji o konkursie znajduje się pod adresem: https://przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl/

Data publikacji: 18 lipca 2019