Wydział Psychologii UW poszukuje kandydatów na stanowisko: kierownik obiektu

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Ogłoszenie o pracę: kierownik obiektu

W związku z powstałym wakatem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik obiektu

Opis stanowiska:

• Prowadzenie obiektu tj.: nieruchomości przy ul. Stawki 5/7, w tym zarządzanie pomieszczeniami wraz
    z wyposażeniem i bezpośrednim otoczeniem budynku oraz prowadzenie księgi obiektu.
  • Nadzór nad bieżącą konserwacją i przeglądami technicznymi nieruchomości, jej pomieszczeń i urządzeń wraz z nadzorem nad usuwaniem awarii i skutków awarii we współpracy z Działem Technicznym UW.
  • Uczestnictwo w tworzeniu oraz nadzór nad realizacją planu rzeczowo-finansowego w zakresie inwestycji, remontów, napraw i konserwacji nieruchomości.
  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji i realizacja zamówień dotyczących prowadzenia obiektu
    we współpracy ze specjalistą ds. zamówień publicznych.
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi – dostawcami, podwykonawcami, urzędami.
  • Zarządzanie działem obsługi (pracownicy porządkowi, portierzy, strażnicy), w tym ustalanie grafiku pracy.
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Administracyjnym oraz z Zastępcą Kanclerza ds. Technicznych UW.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami lub inne pokrewne doświadczenie zawodowe, w tym praktyczna znajomość prawa budowlanego.
  • Podstawowa wiedza o zasadach dokonywania zakupów zgodnie z przepisami zamówień publicznych
    i finansów publicznych.
  • Doświadczenie w pracy na Uniwersytecie Warszawskim lub innej instytucji zarządzanej z finansów publicznych – będzie istotnym atutem.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane.
  • Wykształcenie lub uprawnienia w zakresie zarządzania nieruchomością – mile widziane.
  • Znajomość j. angielskiego – poziom podstawowy lub wyższy.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i ustalania właściwych priorytetów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Proaktywna postawa wobec interesantów oraz wysoka kultura osobista.
  • Gotowość do rozwoju.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę na pełen etat na Wydziale Psychologii UW.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na dedykowanych szkoleniach.
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę oraz świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego oraz podpisanej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 19.07.2019 r. na adres: maria.cywinska@psych.uw.edu.pl
(w temacie e-maila: KIEROWNIK OBIEKTU).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.