Egzamin poprawkowy z BMZ I dla studentów uprawnionych
14 marca 2019

Egzamin poprawkowy z Biologicznych mechanizmów zachowania I  u dr M. Sobańskiej i dra hab. A. Rynkiewicza odbędzie się w dn. 27.03.2019 r. o godz. 19.30 w sali nr 408.

Egzamin w tym terminie dozwolony jest tylko dla studentów uprawnionych.

Egzamin poprawkowy z Psychologii Emocji i Motywacji dla studentów uprawnionych

Egzamin poprawkowy z Psychologii Emocji i Motywacji u dra hab. K. Imbira odbędzie się w dn. 02.04.2019 r. o godz. 8.30 w sali nr 8.

Egzamin w tym terminie dozwolony jest tylko dla studentów uprawnionych.

Szkolenie Narodowego Centrum Nauki dla wnioskodawców – przedłużony termin rejestracji
Przypominamy o szkoleniu Narodowego Centrum Nauki dla wnioskodawców, które odbędzie się w czwartek, 21 marca, o godzinie 13:30 na terenie Akademii Pedagogiki Specjalnej, przy ul. Szczęśliwickiej 40.

Nadal można zgłosić swój udział za pomocą ankiety >>

Szkolenie zostanie poprowadzone przez dr Kingę Sekerdej, koordynatorkę panelu HS. Treści przedstawiane na szkoleniu związane będą z m.in. konkursami Preludium, Etiuda, Opus i Sonata oraz skierowane zarówno do doktorantów, jak i pracowników naukowych.