Konferencja Warsaw Goes International – zostań hostem!

 
 
 
Gorąco zachęcamy do udziału w studenckiej konferencji Warsaw Goes International i dołączeniu do grona hostów.
Więcej informacji poniżej w komunikacie Samorządu Studenckiego WPs:
 
Cześć!
Organizujemy kolejną edycję konferencji Warsaw Goes International i poszukujemy hostów! Jeśli lubisz dobrą zabawę i ciekawi Cię kultura innych krajów, to bycie hostem jest dla Ciebie! 
 
Wszystko czego potrzebujesz to chęci, dyspozycyjność między 13 a 19 maja i kawałek miejsca do spania. Nawet zwykły materac się sprawdzi- goście konferencji to studenci, tak jak Ty! Możesz zaoferować im nocleg, a później, jako host, brać udział w wykładach i innych wydarzeniach lub nie – wszystko zależy od Ciebie. 
 
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do zabawy: https://goo.gl/forms/gp3WYd8iHSGXdNS52
Do zobaczenia! 
 

O konferencji:

Warsaw Goes International to międzynarodowa konferencja dla studentów psychologii uniwersytetów z całego świata. Organizatorem jest Samorząd Studentów Wydziału Psychologii UW.

Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem „Mind the Body”. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy skupią się na tematach ludzkiej seksualności i ciała.

Konferencja to nie wszystko – to także tydzień zabawy i integracji. WGI stwarza okazję do poznania niesamowitych ludzi z innych krajów i zawarcia przyjaźni, które będą trwały całe życie. To  również szansa na pokazanie Warszawy zagranicznym studentom i umożliwienie im spróbowania polskiej kuchni.

Zgłoszenia można nadsyłać do 27 lutego. Więcej informacji:

https://warsawgoesinternational.strony.psych.uw.edu.pl/


Data publikacji: 01 lutego 2019