Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Obraz zawiera tekst: Neuroekonomia??? Doktorant/ka i magistrant/ka poszukiwani. Praca stypendium w interdyscyplinarnym projekcie: "Zasody poznawcze a samokontrola impulsów: podejści neuroekonomiczne"

Doktorant/ka i magistrant/ka poszukiwani. Praca (stypendium) w interdyscyplinarnym projekcie pt. „Zasoby poznawcze a samokontrola impulsów: podejście neuroekonomiczne”.

Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Centrum Nauki i realizowany przez Akademię Leona Koźmińskiego we współpracy z badaczami Pracowni Obrazowania Mózgu Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, z udziałem ekspertów w badaniach fMRI, psychometrycznych, samokontroli impulsów i neuroekonomii, zarówno z Polski, jak i z zagranicy (m.in. Zurich, Nottingham, Leuven).

Kontakt: ltanajewski@kozminski.edu.pl