KONKURS na dwa stanowiska adiunkta (pełny etat naukowo-dydaktyczny)

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Dziekan Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza
na dwa stanowiska adiunkta (pełny etat naukowo-dydaktyczny)

Kandydat(ka) na stanowisko adiunkta powinien(na) spełniać następujące warunki:

• posiadać stopień naukowy doktora nauk humanistycznych/społecznych/medycznych w zakresie psychologii
  • opublikować w ciągu ostatnich czterech lat przynajmniej dwie prace w czasopismach z listy JCR (wykaz czasopism naukowych MNiSW, część A),
  • posiadać udokumentowane doświadczenie badawcze i dydaktyczne w zakresie psychologii,
  • posiadać udokumentowane doświadczenie międzynarodowe (np. pobyt/staż na zagranicznej uczelni, współpraca z naukowcami z zagranicy itp.).

Dodatkowo wskazane jest:

• doświadczenie dydaktyczne obejmujące nauczanie w języku angielskim.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m. in.:

• prowadzenie badań naukowych zakresie psychologii, publikowanie w międzynarodowych czasopismach naukowych, zdobywanie i prowadzenie grantów,
  • prowadzenie zajęć w języku polskim i angielskim.

Oferujemy:

• pracę na najlepszym Wydziale Psychologii w Polsce (kategoria A+, akredytacja PKA – ocena wyróżniająca, wielokrotna wygrana w rankingu Perspektyw),
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku naukowym,
  • wsparcie w pozyskiwaniu i prowadzeniu grantów i rozwijaniu umiejętności nauczania.

Kandydaci proszeni są o składanie niżej wymienionych dokumentów do dnia 18 lutego 2019  r. do godz. 12:00 w wersji elektronicznej (wszystkie dokumenty w jednym pliku PDF) na adres dean@psych.uw.edu.pl. W przypadku braku możliwości złożenia dokumentów w wersji elektronicznej, można złożyć je w wersji papierowej na Wydziale Psychologii UW (ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa, pok. 77):

1. Zgłoszenie do konkursu,
  2. Wypełniony formularz dla kandydatów na pracowników Wydziału Psychologii UW (pobierz ),
  3. Kserokopia dyplomu doktorskiego,
  4. Dokumenty poświadczające doświadczenie badawcze i dydaktyczne w zakresie psychologii,
  5. Dokumenty poświadczające doświadczenie międzynarodowe,
  6. CV,
  7. Informacja o działalności naukowej, dydaktycznej (w tym o języku prowadzenia zajęć) i organizacyjnej, także w kontekście międzynarodowym oraz informacja o planach dalszej działalności badawczej i dydaktycznej,
  8. 2 rekomendacje wraz z danymi kontaktowymi do autorów (przynajmniej jedna rekomendacja spoza Wydziału Psychologii UW),
  9. Kwestionariusz osobowy i zdjęcie (http://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp/druki-i-formularze/ – dla kandydata do pracy)
  10. oświadczenie, że Uniwersytet będzie podstawowym miejscem pracy kandydata w przypadku zatrudnienia (druk dostępny pod linkiem z punktu 9).

Do dnia 25 lutego 2019 r. kandydaci będą powiadomieni o zaproszeniu (lub nie) do kolejnego etapu rekrutacji, którym jest rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowy odbędą się w dniach 4-8 marca 2019 r. Kandydaci otrzymają informację o wyniku postępowania konkursowego do dnia 15 marca 2019 r. Kandydaci zostaną powiadomieni o zaproszeniu na rozmowę oraz o wyniku postępowania drogą elektroniczną na podany przez nich w aplikacji adres email. Wydział nie zwraca kosztów dojazdu i zakwaterowania.

Konkurs jest pierwszym etapem określonej w Statucie UW procedury zatrudniania na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania.

W zgłoszeniu do konkursu należy umieścić następujący dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski, z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim. Zostałem/-am poinformowany/-a o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.”

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w kwestionariuszu osobowym dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (link powyżej wśród wymaganych dokumentów).