Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby na stanowisko: Samodzielny referent ds. projektu EIT Food

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielny referent ds. projektu EIT Food

Opis stanowiska:

• Wsparcie Kierownika projektu w działaniach projektowych: merytorycznych oraz administracyjnych
  • Współpraca z Kierownikiem projektu oraz członkami zespoły projektowego przy przygotowaniu i wdrażaniu szczegółowych planów badań
  • Udział w spotkaniach projektowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych
  • Prowadzenie korespondencji / rozmów telefonicznych z partnerami projektu
  • Prowadzenie dokumentacji projektu
  • Czynny udział w procesie wyłaniania podwykonawców do przeprowadzenia badań
  • Kontakty z podwykonawcami
  • Stały kontakt z zespołem projektu badawczego, udział w zebraniach.
  • Kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi/ Zarządzającymi/ Liderem projektu.
  • Wykonywanie innych prac powierzonych w ramach projektu przez kierownika projektu.

Oczekiwania:

• Praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2 ze szczególnym naciskiem na znajomość specjalistycznego słownictwa z zakresu psychologii jedzenia)
  • Biegła znajomość obsługi komputera – środowiska Windows i pakietu Office, w tym w szczególności MS Excel
  • Wiedza i umiejętność zarządzania projektami (certyfikat Agile/PRINCE)
  • Umiejętność planowania finansowego
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia programów edukacyjnych/rozwojowych (certyfikat trenerski/coachingowy oraz doświadczenie praktyczne w prowadzeniu i tworzeniu programów)
  • Wykształcenie wyższe w zakresie psychologii
  • Wiedza z zakresu psychologii jedzenia oraz zmiany nawyków żywieniowych (prowadzenie zajęć/artykuły/projekty badawcze)
  • Praktyczna znajomość adaptacji narzędzi naukowych (publikacja naukowa w tym obszarze)
  • Doświadczenie w pracy w jednostkach naukowych będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność
  • Chęć uczenia się i podwyższania kwalifikacji
  • Staranność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na projekcie naukowym
  • Umiejętność poszukiwania, analizy i syntezy informacji
  • Możliwość podjęcia pracy od początku roku 2019

Oferujemy:

• Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę (w wymiarze pełnego etatu).
  • Pracę w jednostce naukowej o ugruntowanej pozycji w kraju i zagranicą.
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w interdyscyplinarnym środowisku naukowym i kontakty z międzynarodowymi partnerami.
  • Możliwość współpracy z instytucjami edukacyjnymi z różnych krajów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji na dedykowanych szkoleniach.
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie: CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych (w załączeniu) do dn. 14 grudnia 2018 r. na adres Wydziału Psychologii UW ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa) bądź złożenie aplikacji w sekretariacie Wydziału Psychologii pok. 77.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.

Załącznik do oferty pracy na Uniwersytecie Warszawskim

Wydział Psychologii

informacja o przetwarzaniu danych osobowych

klauzula informacyjna

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Uniwersytet Warszawski informuje:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski
    z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa;
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@adm.uw.edu.pl;
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim;
  4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie;
  6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym;
  7. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

klauzula zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski, z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim.

Zostałem poinformowany o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

……………………………….                                         ………………………………………………………………………………….

(miejscowość i data)                                                  (podpis osoby ubiegającej się o zatrudnienie)