Rejestracja dodatkowa na zajęcia obligatoryjne I roku

Osoby które nie zarejestrowały się  na zajęcia obligatoryjne I roku, mogą zapisywać się do wybranych grup pod warunkiem:
1) uzyskania zgody osoby prowadzącej zajęcia
2) złożenia podania do Prodziekana ds. studenckich, z dołączoną zgodą prowadzącego.

Uwaga: tylko i wyłącznie pozytywne rozpatrzenie podania potwierdza przyjęcie do grupy zajęć.

Możliwa jest również wymiana (student za studentem) miejsc w grupach, pod poniższymi warunkami
1) uzyskanie zgody prowadzących
2) wysłanie maila na adres usosweb@psych.uw.edu.pl w następującej formie
– kod zajęć
– numer grupy Z:
– numer grupy DO:
– wskazanie drugiej osoby do wymiany miejsc
3) po wysłaniu wiadomości od dwóch osób, zamiana zostanie wykonana na kontach studentów.

Wymiana miejsc możliwa jest w trakcie dwóch pierwszych tygodni trwania semestru, maile z informacją muszą zostać wysłany do 14.10.2018.