5 % zniżki na studia podyplomowe dla absolwentów UW!

5 % zniżki na studia podyplomowe dla absolwentów UW!

Z radością informujemy, że począwszy od roku akademickiego 2018/19 obowiązuje 5% zniżki na czesne dla absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Zniżka dedykowana jest absolwentom studiów I i II stopnia rozpoczynającym studia podyplomowe w roku akademickim 2018/2019 na Wydziale Psychologii, Wydziale Prawa i Administracji lub Wydziale Zarządzania.

Zniżka przysługuje przez cały okres realizacji studiów podyplomowych. Jest to zawsze 5% od wybranego planu ratalnego. Aby otrzymać zniżkę należy jedynie składając dokumenty okazać dyplom UW. Nie ma żadnych dodatkowych formalności. Uwaga –5% zniżkę czesnego w roku akademickim 2018/19 oferują tylko wskazane Wydziały.

 

Sprawdź naszą ofertę na
www.podyplomowe.psychologia.pl
tel. +48 22 55 49 708


O studiach podyplomowych i kursach specjalistycznych na Wydziale Psychologii UW:

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim zostały powołane, aby umożliwić osobom z wyższym wykształceniem realizację idei Lifelong Learning (kształcenia przez całe życie). Nieodłącznym elementem Lifelong Learning jest motywacja. Motywacja kandydata, by podjąć odpowiedzialność za swoje dalsze życie, posiąść nowe umiejętności, które pomogą mu sprostać wymaganiom otoczenia.

Nasza oferta to:

  • studia podyplomowe – trwające 1 lub 1,5 roku
  • kursy weekendowe

Kierujemy ją nie tylko dla psychologów, ale również do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu psychologii – absolwentów wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich. 
Realizujemy studia i kursy na zamówienie – aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Obszary kształcenia:

  • Diagnoza i wspomaganie rozwoju dziecka
  • Psychologia w biznesie
  • Rozwój osobisty 
  • Pomoc psychologiczna
  • Rozwój specjalistyczny psychologa

 

 


Data publikacji: 24 września 2018