Konferencja „Animal Training Methods 2018” – zniżka dla studentów SPZ!

 

Serdecznie zapraszamy na II międzynarodową konferencję dotyczącą treningu zwierząt: Animal Training Methods ATM2018- Metody Treningu Zwierząt. Wydarzenie odbędzie się 16-18 listopada 2018 w Warszawie na Wydziale Biologii UW.

Wydział Psychologii UW objął konferencję honorowym patronatem.

Celem Konferencji jest przedstawienie biologicznych podstaw i mechanizmów treningu zwierząt towarzyszących, gospodarskich i dzikich. Naszą misją jest obalenie mitów wciąż przewijających się w wielu publikacjach oraz zaprezentowanie podstawowych metod i technik szkolenia, które są uniwersalne dla wielu gatunków.
Konferencja przeznaczona jest między innymi dla naukowców zajmujących się behawiorem zwierząt towarzyszących, miłośników etologii, ale przede wszystkim dla praktyków zajmujących się treningiem i terapią: trenerów i opiekunów zwierząt w ogrodach zoologicznych, behawiorystów, trenerów psów, zoopsychologów, czy też weterynarzy i zootechników, chcących poszerzyć swoje kwalifikacje. Zachęcamy delegatów z całego świata, którzy interesują się szeroko pojętym treningiem i zachowaniem zwierząt, do aktywnego uczestnictwa w tej międzynarodowej konferencji. 

UWAGA!

Studenci Stosowanej Psychologii Zwierząt UW przy zapisach do 7 października 2018 r. otrzymują zniżkę 20% od cen early birds. Po tym terminie obowiązuje standardowy cennik.

Cennik oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na: atm2018.eu

Wydarzenie na facebook’u >>


Data publikacji: 27 sierpnia 2018