Serdecznie zapraszamy całą Społeczność naszego wydziału na piknik dla pracowników UW zaplanowany na 25 maja. W zeszłym roku integrowaliśmy się bardziej na wydziale, a w tym roku zachęcamy do większej integracji z pracownikami innych wydziałów. Na uczestników czekają zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami i loteria. Będzie też koncert Urszuli Dudziak. Trwa rejestracja.

W ubiegłym roku w czasie pikniku pracownicy uniwersytetu wpisywali do księgi wniosków, życzeń i zażaleń głównie prośby o zorganizowanie wydarzenia w przyszłym roku. Ich życzenie się spełni: piknik odbędzie się 25 maja. Dzięki wydarzeniu osoby, które na co dzień pracują w różnych jednostkach, wydziałach i biurach UW będą mogły się poznać i zintegrować.

W ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 w godz. 14-20 będzie można porozmawiać i zjeść potrawy z grilla. – Taki piknik poprawia relacje między pracownikami. W luźnej atmosferze mogłam porozmawiać z osobami, z którymi na co dzień mam kontakt mailowy lub telefoniczny – mówiła rok temu pani Katarzyna, pracująca w uniwersyteckiej administracji.

Ze względów organizacyjnych wymagana jest rejestracja na piknik. Odbywa się ona przez stronę internetową piknikuw2018.evenea.pl.

Wydarzenie na facebooku UW: www.facebook.com/events.