Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy 10.04.2018
05 kwietnia 2018

Już 10 kwietnia na Wydziale Psychologii odbędzie się spotkanie informacyjne projektu „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy”.

Spotkanie będzie miało charakter interdyscyplinarnego seminarium. Jego celem jest pogłębienie wiedzy na temat aplikacyjności prac dyplomowych oraz prezentacje potencjalnych tematów, na podstawie których mogą powstać prace dyplomowe. Seminarium jest dedykowane jego pracownikom naukowym oraz studentom.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się:

• czym różni się aplikacyjna praca dyplomowa od innych prac dyplomowych?
  • jak nawiązać współpracę z partnerem?
  • jakie tematy są obecnie dostępne na danym wydziale?
  • jakie warunki formalne należy spełnić?
  • jakie są korzyści z realizacji aplikacyjnych prac dyplomowych?

Spotkanie odbędzie się w sali 1 w budynku Wydziału Psychologii przy ul. Stawki 5/7- zaczynamy o 10:15!

Animatorem współpracy z otoczeniem w tym projekcie jest dr Małgorzata Styśko-Kunkowska.

Więcej na stronie >>

Stosowana Psychologia Zwierząt na Dniu Otwartym UW!

Co roku dla zainteresowanych ofertą dydaktyczną naszego Uniwersytetu organizowany jest Dzień Otwarty UW. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia w godz. 10:00 – 16:00 na Kampusie Głównym UW (Krakowskie Przedmieście 26/28).

Nas tam również nie zabraknie- zaprezentujemy Wydział Psychologii na stoisku oraz podczas spotkań dla kandydatów na studia. Będzie można porozmawiać z wykładowcami i studentami, poznać ofertę edukacyjną i zasady rekrutacji, zebrać gadżety UW, czy też pospacerować po zabytkowym kampusie.

W tym roku poza ofertą studiów magisterskich zaprezentujemy nowy kierunek – Stosowaną Psychologię ZwierzątOprócz prezentacji kierunku przewidziany jest również krótki wykład prof. dr hab. Wojciecha Pisuli pt. „Czym jest jest współczesna psychologia zwierząt?“. Prezentacja oraz wykład odbędą się o godz. 13:00 w sali 215 budynku Starej Biblioteki (Kampus Główny UW).

Spotkania dla kandydatów na studia magisterskie na Wydziale Psychologii UW zaplanowane są na godz. 11:00 oraz 14:00 w sali 111 budynku Starej Biblioteki UW.

PRZEWODNIK DLA KANDYDATÓW NA STUDIA >>

Więcej o Stosowanej Psychologii Zwierząt >>