Dr Peter Jonason (Western Sydney University, Australia) na Wydziale Psychologii UW!

 

Na zaproszenie Wydziału i Intelligence Cognition Emotion Lab w kwietniu odwiedzi nas dr Peter Jonason z Western Sydney University w Australii. 

Dr Jonason jest jednym z prelegentów nadchodzącej międzynarodowej konferencji „Between narcissism and entitlement: Self-enhancement in a cross-cultural perspective” (4-6 kwietnia; więcej informacji na dole strony).

16 kwietnia o godz. 13:00 w sali 74 (II piętro) Dr Jonason wygłosi wykład pozwiązany tematycznie z konferencją: „Bright lights, big city: The Dark Triad traits and geographical preferences”. 

Podczas spotkania dr Jonason odpowie na pytanie czy osoby charakteryzujące się cechami Mrocznej Triady (makiawelizm, narcyzm, psychopatia) mają skłonność do wybierania miasta jako miejsca zamieszkania, a jeśli tak, to jakie cechy życia w mieście ich przyciągają?

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebook’u >>


O konferencji:

„Between narcissism and entitlement: Self-enhancement in a cross-cultural perspective” odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia 2018 na Kampusie Wóycickiego (UKSW) oraz BUW. Organizatorami są Instytut Psychologii UKSW oraz Wydział Psychologii UW.

Tematyka konferencji będzie odnosić się do motywu umacniania siebie (self-enhancement) oraz zagadnień z nim powiązanych (tj. narcyzm, roszczeniowość, ciemna triada osobowości, ale także będący w opozycji motyw wyciszenia ego) w perspektywie kulturowej oraz międzykulturowej. Szczegółowy harmonogram na stronie konferencji.

Wśród prelegentów znaleźli się światowej sławy psychologowie:

  • Keith Campbell (University of Georgia, USA),
  • Jochen Gebauer (University of Mannheim, Niemcy),
  • Peter Jonason (Western Sydney University, Australia),
  • Carolyn C. Morph (University of Bern, Switzerland)
  • Constantine Sedikides (University of Southampton, Wielka Brytania)

Wstęp na konferencję jest wolny– udział w charakterze słuchacza w wykładach, warsztatach, sesjach papierowych i sesjach plakatowych jest bezpłatny. Terminy rejestracji nie dotyczą bezpłatnych słuchaczy.

Gorąco zachęcamy do udziału w konferencji- to doskonała okazja do zdobycia wiedzy oraz dyskusji w międzynarodowym gronie wybitnych autorytetów.


Data publikacji: 26 marca 2018