V Ogólnopolska Konferencja Naukowa o Zaburzeniach Osobowości

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na piątą już edycję ogólnopolskiej konferencji naukowej o zaburzeniach osobowości „Przekraczając granice”, organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii „Dialog”, działające przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Tegoroczna konferencja, nosząca tytuł „Szukając oparcia” będzie dotyczyła zagadnienia osobowości zależnej. 

Do cyklu naszych konferencji należały zorganizowane w poprzednich latach wydarzenia: „Buntownik bez wyboru. Dyssocjalne zaburzenie osobowości”, „Narcyzm – fenomen naszych czasów”, „Borderline – spacer po linie” oraz „W labiryncie nieufności – zaburzenia osobowości z wiązki A”. 

Konferencja odbędzie się 15 kwietnia 2018 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie w sali 316. 

Udział w Konferencji jest płatny – przewidywany koszt wynosi 20 zł dla osób studiujących oraz 30 zł dla pozostałych uczestników.

Zapisy na konferencję rozpoczną się już wkrótce. Dla uczestników biernych przygotujemy certyfikaty poświadczające o udziale w konferencji.

Przewidziany jest także czas dla osób chcących wygłosić 15 – minutową prezentację. Abstrakty przyjmujemy do 01.04.2018 na maila: przekraczajacgranice.dialog@gmail.com. 

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na bieżąco. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie konferencją w poprzednich latach i ograniczoną liczbę miejsc, o zapisie na konferencję będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji >>


Data publikacji: 20 lutego 2018