Troje pracowników Wydziału laureatami grantów NCN!
16 lutego 2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, że troje naszych pracowników otrzymało granty Narodowego Centrum Nauki. Laureatami są:

• Dr hab. Michał Bilewicz, prof. UW, projekt „Mowa pogardy. Psychologiczne mechanizmy rozprzestrzeniania się agresji werbalnej wobec grup mniejszościowych” (Sonata BIS) Opis projektu >>
  • Dr Mikołaj Winiewski, projekt „Źródła negatywnych stereotypów grup spostrzeganych jako nieprzyjazne – porównanie uprzedzeń anty-romskich i antysemickich w Polsce i Niemczech” (Harmonia)  Opis projektu >>
  • Mgr Paulina Górska, projekt „Zbiorowe działanie jako zjawisko dynamiczne i zależne od kontekstu” (Harmonia) Opis projektu >>

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Pełna lista nagrodzonych projektów >>

Warsztaty doskonalące dla opiekunów i osób zainteresowanych prowadzeniem aplikacyjnych prac dyplomowych.
Zapraszamy nauczycieli akademickich UW na „Warsztaty doskonalące dla tutorów”. Warsztaty skierowane są do osób, które chcą rozwijać kompetencje niezbędne w nowoczesnej dydaktyce i pracy naukowej. Ponadto przygotowują do prowadzenia aplikacyjnych prac dyplomowych pisanych przez studentów UW.

Pierwszy cykl odbędzie się już 22 i 23 lutego w godz. 9:00-17:00 w BUWie (Dobra 56/66) w s. 256.
Zapisy przyjmowane są mailowo na adres innohuman@uw.edu.pl do 21 lutego do 12:00.

Więcej informacji pod linkiem.