Rejestracja na przedmioty WISP dla studentów Wydziału Psychologii
13 lutego 2018

AKTUALIZACJA 16.02.2018:

W związku z problemami technicznymi w rejestracji nie pojawiły się 3 z 4 przedmiotów.
Rejestracja w godzinach 16:00-21:00 nie będzie dostępna. O godz. 21:00, po odblokowaniu, widoczne będą wszystkie przedmioty.

W grupach Psychodynamic Psychotherapy i Systemic Family Therapy, dostanie przeprowadzona selekcja wg. kryteriów: rok studiów, obecność na specjalizacji 301/308, data rejestracji.

Dodatkowa rejestracja na udostępnione przedmioty rozpocznie się 15.02.2018 o 21:00,  będzie owarta do 18.02.2018.

Zapisy na przedmioty będą dostępne przez rejestrację żetonową, kod rejestracji: 2500-PSYCH-WISP17L

PRZEDMIOTY:

Developmental Neuropsychology – 2 miejsca
Quantitative Methods in Marketing Research – 2 miejsca
Psychodynamic Psychotherapy – 4 miejsca, kurs dostępny dla studentów specjalizacji 301 i 308 (zostanie przeprowadzona selekcja)
Systemic Family Therapy – 4 miejsca, kurs dostępny dla studentów specjalizacji 301 i 308 (zostanie przeprowadzona selekcja)

Przedmioty są wycenione w żetonach PS-FAK

Wystawa laureatów konkursu na nowy budynek już na Wydziale

Od 9 lutego na naszym Wydziale można oglądać wystawę laureatów konkursu na nowy budynek dla nauk psychologicznych. Znajdą ją Państwo na parterze, w korytarzu obok bufetu i punktu ksero.

Wystawa obejmuje 12 plansz, na których znajdują się 3 nagrodzone koncepcje architektoniczne (4 plansze = 1 koncepcja).

Więcej szczegółów znajduje się w katalogu powystawowym, który znajdą Państwo na parapecie przy planszy z opisem wystawy. Serdecznie zapraszamy do oglądania!