Wydział nawiązuje współpracę z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę

 

 

 

 

 

Z radością informujemy, że zostało zawarte porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej między Wydziałem Psychologii UW a Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest jednym z największych i najprężniej działających NGO’sów w obszarze wspierania dzieci i przeciwdziałania różnym formom ich krzywdzenia.

W dniu 6.02.18 nastąpiło uroczyste podpisanie umowy przez Panią Dziekan Wydziału Psychologii dr hab. Dominikę Maison prof. UW oraz Panią prezes FDDS dr Moniką Sajkowską w siedzibie fundacji.

Planowana jest współpraca w trzech obszarach: naukowym (prowadzenie wspólnych projektów badawczych, organizowanie seminariów i konferencji) dydaktycznym (aplikacyjne prace magisterskie, staże i zajęcia praktyczne dla studentów) oraz promocyjnym (organizowanie wspólnych seminariów i konferencji). Koordynatorem działań i kontaktu z pracownikami fundacji została dr Julia Barlińska. Porozumienie ma charakter otwarty dla całego Wydziału Psychologii.

W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie z Panią prezes Moniką Sajkowską, na którym opowie o flagowych projektach FDDS t.j. centrach pomocy dzieciom, telefonie wsparcia kryzysowego dla dzieci 116 111, pomocy dzieciom ofiarom przestępstw, wsparciu rodziców małych dzieci – „Dobry rodzic” czy projekcie „Dziecko w sieci”. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej o FDDS na stronie www.fdds.pl

 

 


Data publikacji: 07 lutego 2018