Oferta pracy na stanowisku referenta/specjalisty w sekretariacie Studiów Psychologicznych w Języku Angielskim i Kognitywistyki

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Oferta pracy na stanowisku

referenta/specjalisty w sekretariacie Studiów Psychologicznych
w Języku Angielskim i Kognitywistyki

Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 stycznia.

Opis stanowiska:

• zadania związane z rekrutacją studentów: informowanie kandydatów/potencjalnych kandydatów o programie studiów i wymaganiach rekrutacyjnych, prowadzenie kandydatów przez proces aplikacji i rejestracji, planowanie i organizowanie procedury aplikacji, współpraca z sekcją promocji Wydziału itp.
  • sprawy studenckie: śledzenie postępów w nauce poprzez administrowanie rejestrami akademickimi, nadzorowanie rejestrów finansowych studentów, bycie na bieżąco ze wszystkimi ważnymi informacjami i powiadamianie studentów o zmianach, odpowiadanie na pytania studentów itp.
  • współpraca z wykładowcami: dbanie o kontakt z wykładowcami w celu planowania zajęć i zarządzania ocenami, organizowanie procedury rejestracji studentów na zajęcia, odpowiadanie na pytania wykładowców itp.

Więcej informacji na temat oferty w pliku.