Poszukiwany redaktor techniczny do czasopisma “Psychology of Language and Communication”

Kategoria: Aktualności Wydziału, Oferty pracy na Wydziale Psychologii UW

Międzynarodowe czasopismo anglojęzyczne “Psychology of Language and Communication” poszukuje REDAKTORA TECHNICZNEGO.
Do jego obowiązków (wykonywanych zdalnie) należeć będzie:
  • Skład tekstów w programie InDesign z uwzględnieniem wymagań wydawcy i redakcji. Nanoszenie poprawek.
  • Kontakt z wydawcą pisma (De Gruyter): wysyłanie plików na serwer ftp, przydzielanie numerów DOI.

Wymagana jest znajomość stylu wydawniczego APA (American Psychological Association).
Mile widziane: zaprojektowanie i wykonanie projektu graficznego okładki i layoutu czasopisma.

Umowa dotyczyć będzie ok. 20-25 artykułów rocznie (1-2 artykuły w miesiącu).

Zainteresowanych prosimy o kontakt z dr Agnieszką Dębską (debska.agn@gmail.com) lub prof. Joanną Rączaszek-Leonardi (joanna.leonardi@gmail.com).